Skip to content


Solidární akce s politickými vězni – Polsko

V posledních březnových dnech jsme zaútočili barvou na 3 bankomaty, každý patřící jiné bance. Rostoucí státní represe se musí setkat s naší reakcí. Nekompromisní útok kapitálu, kteý nám bere i poslední zbývající sociální výdobytky, nesmí zůstat bez odezvy.

Násilí je běžnou součástí naších životů, ukryté za maskou abstraktních sociálních vztahů, vytlačené do ghet pro chudé, zaplňující vězeňské cely, přebývá ve slumech třetího světa. Nemáme o tom žádné iluze. Přicházíme z temnot noci a útočíme na státní a kapitalistické cíle, pokaždé tvrději a více přesvědčeni o správnosti našich akcí.

Obracíme se i na ty, kdo zůstávají na úmírněných pozicích a snaží se cenzurovat jiné koncepty boje. Naše sny zůstávají nelegální, my zůstáváme nelegální. V kapitalistickém stroji pro nás není místo.  Nejsme na ubohé demonstraci. Nemáme dlouhodobé politické plány. Nežádáme šéfy a vládu o drobné kompromisy. Chceme okamžitou změnu, vzájemně si pomáháme a vytváříme buňky schopné dát adekvátní odpověď na každodení ponižování.

Věnujeme tuto symbolickou akci pronásledovaným bojovníkům z Revolučního boje a Konspirace ohnivých buněk. Soudruhovi Tortugovi, který zůstáva uvězněn v kobkách Chilského státu. Eatovi a Billymu, zadržovaným v Indonesii. Stelle Antoniou, která čelí zdravotním problémům a všem politickým vězňům z celého světa.

Čest soudruhovi Lambrosovi Foundasovi, který byl zastřelen fízlama.

‘Noční Aurora’

 

Posted in A-info.

Tagged with , , , .