Skip to content


Komuniké k útoku na kanceláře V.Papandreou a F.Petralia v Athénách

Tak přece jen jsou ještě peníze…

Pro poradce pro privatizaci a “využití” veřejného majetku (jak se teď říká výprodeji), jsou zde miliony Eur.

Na výbavu, palivo a dopravu všech druhů fízlovských prasat, aby se zabezpečilo pronásledování vnitřního nepřítele, na to jsou peníze.

Na vojenskou výzbroj a účast v NATO, na “mírové” jednotky v Afghanistánu a jinde, na to jsou miliardy Eur.

Na platy biskupů a kneží, na kostely a lety přinášející “svaté světlo”, na to jsou peníze. Na najímání a vybavení zrádcovských revizorů ve veřejné dopravě a na zařízení na elektronické jízdenky, na to jsou peníze.

Na dotace pro fotbalové kluby a… a… a…, je to dlouhý seznam… na to jsou peníze.
Ale pro doktory, sestry, ambulance a nemocnice, na to peníze nejsou. Brzy samozřejmě ani žádné nemocnice nebudou. Všechny se vyprodají pojišťovnám.
Na důchody a sociální zabezpečení nezbývá ani halíř.

V pondělí 18. dubna 2011 ve 22:20 jsme zapálili kanceláře politiků jménem Vaso Papandreou a Fani Petralia, které se nachází na ulici Academias č. 28 v centu Athén, v pátém patře a mezipatře. Vaso Papandreou vystupuje už 30 let ve stejné nudné hře nazvané “kritizuju vládu – chci lepší provední vládního plánu – rezignuju / nerezignuju”. Nechte toho dámo, tentokrát to možná byly kanistry s benzínem, ale čas guilotíny také jednou příjde.
A pokud jde o fosílii jménem Fani Palli Petralia, vzkaz je jasný: možná, že někteří nejsou až tak zapojení do dění, ale jestli přispěli aspoň minimálně k udržování současného systému, stávají se stálým terčem revolucionářů.

Nezapomínáme – neodpouštíme!

Končíme vyjádřením solidarity desítkám revolucionářů, kteří jsou drženi jako rukojmí ve státních kobkách.

Organizace “žádnou toleranci”

http://actforfreedomnow.wordpress.com/2011/04/26/responsibility-claim-for-the-attack-on-v-papandreou-and-f-petralia-offices-athens-greece/

Posted in A-info, Komuniké.

Tagged with , , .