Skip to content


Komuniké k útoku na kancelář státního zástupce (Chile)

V souvislosti s perzekucí kamarádů v zemi velkého biznisu a odporného chilského státu, stejně jako jinde na světě, jsme se rozhodli v ranních hodinách 29. listopadu zaútočit na kancelář státního zástupce bombou plné lásky pro naše kamarády ve zbrani po celém světě (válečníky, vězně, obžalované a pronásledované) a nesmírné nenávisti k těm, kdo vytvořili, brání a prosazují Řád a Mizérii. Chceme je ujistit, že je sledujeme. Zvykněme si, že celé spektrum Síly, ambicí a Kapitalismu už nikdy nezažije pocit míru. Neodpočineme si, dokuď neznejistí a nezhynou.

Od těch co soudí našeho soudruha Tortugu za kurář, důstojnost a charakter nežádáme slitování ani cokoliv jiného z jejich směšné politické mediální estrády. Jednoduše je varujeme, že za každého uvězněného a perzekvovaného soudruha, použijeme více bomb pro struktury a symboly jejich Síly. Spálíme vše vytvořené antropocentrismem a ukrademe vše co budeme potřebovat k rozšíření Bouře svobody rozzuřených lidí unavených z nechutné společnosti.

Za Destrukci takovéto společnosti.

Solidaritu s uvězněnými a perzekvovanými soudruhy.

BUĎ SILNÝ, SOUDRUHU TORTUGO

–Antisociální přátelé tlupy povstaleckého střelného prachu

 

http://thisisourjob.noblogs.org/post/2011/12/07/communique-for-attack-on-la-florida-prosecutor%E2%80%99s-office-in-chile/

Posted in A-info, Komuniké.

Tagged with , , .