Skip to content


CCF – zahájili hladovku k ochraně svých příbuzných

ccfPřed dvěma měsíci byl odhalen náš únikový plán z vězení Korydallos. Za to jsme přijali plnou zodpovědnost a vydali jsme prohlášení s naší sebekritikou. A pak začal nebývalý hon na vytváření viny. Cílem se stali naši příbuzní a jejich přátelé. Viděli jsme, jak před dvěma dny kamarád bratra Giorgos Polydorose a osobní přítel Christose’ a Gerasimose’ Tsakalose byl zatčen. Oni začali mluvit o “regionálních členech”, “doručovatelých” a “revolučním fondu”. Proč? Kvůli tašce s oblečením? Kvůli nějakým penězům z příspěvků a solidárních událostí? Nebo pro slavné “střílející lasery”? Obviněný muž dokonce nevěděl, že v tašce byly lasery. Navíc, nejdůležitější je, že tyto lasery jsou hračky prodané za 2 eura na Monastiraki, se kterými jsme chtěli způsobit zmatek v době útoku. Proč to protiteroristická agentura neříká, ale naopak je představuje jako zbraně?

Takže dnes sledujeme matku Christose a Gerasima Tsakalose, jak je zatčena spolu s Gerasimosovou manželkou, protože Aggeliki Spyropoulou byla nalezena v jejich rodinném domě. Aggeliki je vzácná kamarádka a jsme s ní spojeni absolutní politickou afinitou. Dva kamarádi jí řekli, že bude-li v těžké situaci, může jít k nim domů. Protože my neopuštíme ani naše myšlenky, ani naše lidi. Aggeliki byla dlouho hledaná a šla do jejich domu s prosbou, zda nemůže být dočasně ubytována u jejich matky. Co měla jejich matka dělat? Zavřít jí dveře? Ona není ten druh člověka a zná hodnotu lidskosti pro pronásledovaného člověka. V domě čas od času také zůstavala manželka Gerasimose Tsakalose kvůli rodinným vztahům. Proto tam ona byla také.

Celá odpovědnost je výlučně naše. Příbuzní a jejich přátelé nenesou žádnou zodpovědnost, nemají nic společného s případem, ani s tím, z čeho jsou obviněni. Pokud jde o Aggeliki, my tu budeme pro ni a ona ví, že má naši podporu. Ona bude společně s námi, s její hlavou zdviženou, na obtížné cestě, kterou jsme si vybrali.

Ale my se nechystáme sedět zde a sledovat je, jak kanibalizují naše příbuzné a jejich přátele. Protiteroristická agentura překročila čáru. My jsme jejich protivníci, ne naši příbuzní. Tak je to. Ode dneška, 2.3.2015,  zahajujeme hladovku až do smrti, abychom chránili naše příbuzné a jejich přátele, tak aby neskončili ve vězení. Zodpovědnost je jen naše a my jsme dostáli našemu slovu. AŽ DO KONCE! Jestli je oni dají do vězení, my volíme smrt. Toto je to, co odpovědnost znamená a každý člověk si musí zvolit …

OKAMŽITÉ PROPUŠTĚNÍ NAŠICH PŘÍBUZNÝCH A JEJICH PŘÁTEL

TO NEMÁ NIC SPOLEČNÉHO S NAŠIM PŘÍPADEM

 

Conspiracy of Cells of Fire – Imprisoned Members Cell

Olga Ekonomidou
Michalis Nikolopoulos
Giorgos Nikolopoulos
Haris Hatzimihelakis
Christos Tsakalos
Gerasimos Tsakalos
Giorgos Polydoros
Panagiotis Argyrou
Damiano Bolano
Theofilos Mavropoulos

 

http://325.nostate.net/?p=15040

Posted in A-info, Anarchist black cross, Komuniké.

Tagged with , , .