Skip to content


1. duben – Mezinárodní den akcí na podporu hladovkářů v řeckých věznicích!

1.april_solidarity_day

Věznění anarchisté, kteří se podílí na DAK (Síť vězněných bojovníků) Antonis Stamboulos, Tasos Theofilou, Giorgos Karagianidis, Dimitris Politis, Fivos Harisis, Argyris Ntalios, Andreas-Dimitris Bourzoukos, Grigoris Sarafoudis a Yannis Michailidis, členové Revolučního boje Nikos Maziotis a Kostas Gournas, člen 17.listopadu (17N) Dimitris Koufontinas, množství politických vězňů počínaje Tureckem a vězni prisoners Giorgos Sofianidis a Mohamed-Said Elchibah drží v současnosti hladovku,bojujíce proti legállnímu a represivnímu výjimečnému stavu, který byl zahájen řeckým Státem po roce 2000.

Dne 2. března 2015, společně s našimi soudruhy za vězeňskými zdmi jsme zahájili boj za zrušení bezpečnostních věznic typu “C”, zrušení proti-teroristické legislativy, zrušení zákona zahalování, za fundamentální změnu procesu odnímání a identifikace DNA důkazů, a za propuštění polytraumatizovaného pacienta, Savvase Xirose, člena 17N.

Náš boj za splnění těchto požadavků je boj proti základům současné stavu nouze. Je to boj proti samotným základům nového totalitarismu, jehož počátky byly položeny před 15 lety nejen v Řecku, ale na celém světě.

Uznávajíce fakt, že souvislost mezi plány dominance a nadřazenosti překračuje rozsah geografických hranic států, vyzýváme všechny soudruhy na celém světě k podpoře našeho boje.

Vyzýváme všechny soudruhy k organizaci a provádění solidárních akcí dne 1.4.2015 a tak poslat vzkaz o revoluční jednotě.

* VÍTĚZSTVÍ BOJI HLADOVKÁŘŮ*
*OKAMŽITÉ SPLNĚNÍ VŠECH POŽADAVKŮ*
*ZA DESTRUKCI STÁTU A KAPITÁLU*

DAK: Síť uvězněných bojovníků

 

http://voiceofanarchopacifism.noblogs.org/post/2015/03/30/mezinarodni-den-akci-na-podporu-hladovkaru-international-call-to-action-for-the-hunger-strikers-in-greek-prisons/

Posted in A-info.

Tagged with , , .