Skip to content


Itálie: Razie u anarchistického kamaráda a obvinění z podněcování ke spáchání trestného činu (Janov)

Dnes ráno (28. dubna) v 6 hodin karabinieři R.O.S. zaútočili na domov našeho anarchistického kamaráda v Janově; kamarád je vyšetřován (dle protokolu) pro “veřejné podněcování k dopouštění se činu terorismu a veřejné obraně činu terorismu, podněcování k provádění přímých akcí (to jest násilná jednání s účely terorismu) a obrany zločinu způsobujícího poranění osob s přitěžujícími okolnostmi dle účelu terorismu, zločinu, který byl spáchaný proti Robertu Adinolfimu 7. května 2012 a potvrzen 11. května 2012 buňkou Olga/FAI-FRI“. [Všechno toto se odkazuje na text napsaný kamarádem z Janova 15. května a publikovaný na webu informa-azione.info].

Text podepsaný tímto kamarádem byl publikovaný na několika dalších stránkách po tom, co někteří lidé z Janova zatratili útočníky na Adinolfiho.

Během razie byly zadrženy 2 počítače, 1 harddisk, 2 USB a různé noviny.

Ani krok zpět!

Solidaritu s Nicolou a Alfredem!

Poznámka RadioAzione: Text kamaráda byla odpověď k odpornému a neslavnému komuniké nazvané “I puntini sulle i” [Tečkování i] sepsaný pitomcem (ne z Janova) a několika málo jedinci z jeho stáda, kteří cítili nutkání mluvit jménem janovských anarchistů. Teď tito pitomci (nazývat je “odloučenými” by bylo příliš) rádi poznají, že je někdo brání od kritiky: kancelář státního žalobce Janova.

Blahopřejeme patetickým anarchistům!

Teď víte, že jestliže někdy otevřete vaše ústa znovu s vašimi “tečkami” na nějaké další akci, ponesete odpovědnost v soudních řízeních proti kamarádům, kteří se rozhodnou na vás reagovat…

https://interarma.info/2015/05/18/italia-syllipsi-syntrofou-kai-dioksi-tougia-ypokinisi-eglimatikon-energion-genova/?lang=en

Posted in A-info.

Tagged with .