Skip to content


Sdělení Giorgise Harisise, otce anarchisty Fivose Harisise

syntagma123

Proč křtíme skutečné teroristy za přátele? Nyní si řečtí lidé, ale také všichni z Evropy a světa, kteří sledují vývoj v naší zemi, uvědomili, že je to post-moderní, jak je nazýván, státní převrat.

A lidé, kteří vzdorovali a hlasovali jinak jsou potrestáni a vláda a země, která chtěla vzdorovat dominantní evropské elitě je otrokem. Ultimátum bylo dodáno s požadavkem: buď prosadíte drsné a brutální opatření memoranda nebo zaškrtíme vaši zemi! Tak se vyjevilo, že eurozóna funguje jako vězení a jeho “kněžstvo” jako kriminální a teroristická organizace! Takto to nazývám po tom, co jsem včera navštívil “teror-soud” proti anarchistům v Koridallos, kde i proti mému synovi Fivosi, žalobkyně četla nahlas obvinění, týkající se jejich účasti na kriminální a teroristické organizaci, založené na “antiteroristickém zákoně” 187A.

Víceméně se zmínila že: “Kdokoli uskuteční zločin v určitém smyslu nebo rozsahu nebo pod podmínkami, kde může vážně poškodit zemi nebo mezinárodní organizaci s cílem vážně zastrašovat obyvatelstvo nebo nezákonně nutit státní orgán nebo mezinárodní organizaci aby vykonávala nějaký akt nebo se zdržet takového jednání nebo vážně ublížit nebo zničit základní ústavní, politický a hospodářský systém země nebo mezinárodní organizace …”

Tito anarchisté, dle obvinění, mají vyhlídku desítek let ve vězení. Naproti tomu, kriminální gang E.U. a skupiny Euro, kteří ničí zemi všemi jejich rozhodnutími, ohrožují lidstvo genocidou, pošlapávají konstrukční předpovědi a dávají napospas mezinárodní pozici země, nejenže se s nimi nejedná jako s gangem, ale ještě jsou naši výběrčí, definují naši politiku, “píší” naše zákony a nejdůležitější ze všech … my žádáme být jejich přáteli a členy.
Dvojí metr… Stát “křtí” koho chce a toho kdo oponuje, jako “teroristy”, zatímco vyděrače a silné, jako přátele a společníky!

15.7.2015

 

http://actforfree.nostate.net/?p=20544

Posted in Info.

Tagged with , .