Skip to content


Bojkot voleb

Čáslav: „Volební místnost uzavřena“

V Čáslavi v noci z pátku 15. října na sobotu uzavřeli místní anarchisté symbolicky tři volební místnosti tak, že jejich vchody přelepili nápisy „Volební místnost uzavřena“ a dovětky „Protože volby jsou podvod!“ či „Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali!“ Na dvou místech byli symbolicky pověšeni politici, na jejichž figurínách stály nápisy „Politici jsou naše terče“, „Vykopejte politiky!“, „Volby jsou podvod“ a „Utáhneme opasky víc než si myslíte“. V ulicích byly lepeny protivolební samolepky z nové kolekce, a na odpadkových koších se objevily nálepky odkazující, že právě to jsou skutečné volební urny. Nechyběly vlastnoruční přelepky předvolebních plakátů politických stran s 15 motivy hesel, např. „Volby? Dost drahé divadlo!“ nebo „Svoboda a rovnost se do uren nevolí!“

Trutnov: „Nevolit je mojí volbou!“

V čase voleb se v Trutnově před jednou z volebních místností objevil nápis „Nevolit je mojí volbou!“ a opět nechyběly nevolební samolepky ČSAF.
K většímu výlepu samolepek ČSAF došlo ještě v Olomouci, Ostravě a Opavě. Také se v těchto městech podařilo docela trefně upravit některé předvolební billboardy politických stran.

http://csaf.cz/spravy.php?sprava=1597

Posted in A-info.

Tagged with , .