Skip to content


Komuniké k výbuchu, který se odehrál blízko sekretariátu policie v Novém Mexiku (Mexiko)

Prostřednictvím dokumentu “The Fanya Kaplan Commando Unit of the Práxedis G. Guerrero Autonomous Cells for Immediate Revolution” se hlásíme k útoku, který jsme provedli v noci z 14. na 15. října. Použili jsme při tom podomácku vyrobený granát, kterým jsme zaútočili na autobus poblíž sekretariátu pořádkové policie. Ta se spolu s ostatními podílí na tom, že jsou stále ve vězení soudruzi z Chile.

Tyto útoky na majetek jsou určeny těm, kteří chrání stát a kapitál. Měli by to považovat za náznak toho, že pokračujeme v boji, který se bude každou akcí spontánně šířit. Znamená to také, že se jich nebojíme a že jimi pohrdáme. Tentokrát se jednalo o akci, jejímž cílem bylo způsobit škody na majetku. Příště bude naším cílem policie, ať už se jedná o tzv. justiční, federální, vojenskou nebo o soudce. Jsou nadále loajální mocným, konají v jejich prospěch a chrání jejich majetek.

Jsme si vědomi toho, že existují policejní úředníci, kteří svou práci dělají z ekonomických důvodů, ale také víme, že většina z nich si moc dobře uvědomuje, že představují represivní orgány – ty samé, které rozpoutaly mlácení a mučení při demonstraci 2.10., ty samé, které jsou odpovědné za mlácení v Guadalajara v roce 2004, ty samé, co vraždily a znásilňovaly v Atencu, ty samé, kteří dnes a denně okrádají a vydírají lidi na ulicích. Zneužívají svých žalostně malých odznaků a postavení, ale to pro nás nic neznamená. Současně se snaží ukázat svoji sílu a moc tím, že mlátí ty, kteří žijí, myslí, milují, mluví nebo se oblékají nekonvenčně. Kvůli tomu jsme nasraní a toto je naše reakce.

Represivní orgány jsou úplně ty samé, které mlátily a mučily Adriána a Abrahama, ty samé, které mučily Yiannise Dimitrakise v Řecku a také ty, co drží soudruhy v Chile. Vše v zájmu toho, aby zůstal kapitalistický chod věcí nenarušen. Jsme ve válce s tím, jak nás moc zneužívá a poškozuje, v boji, která zničí stát a kapitál.

Policie, vedená Mancerou, zklamala, jelikož se jí nepodařilo zastavit vlnu útoků na symboly kapitálu, které provedly různé skupiny. A nebude se jim dařit dál, jelikož my budeme v těchto bojích pokračovat.  Represe a týrání pokračují a následuje je kapitalismus spolu s ničením životního prostředí, i když se to celé snažili natřít nazeleno.

Mimochodem, je ironické, že v současném filmu o překupnících drog se šéf zkorumpované policie, který spolupracuje s těmi překupníky a tahá peníze z chudých, se také jmenuje Mancera. Život je plný náhod…

Svobodu všem anarchistickým a politickým vězňům!!!

Svobodu pro Braulia Durana!!!

Solidaritu s uvěznými soudruhy v Chile!!!

Zničme kapitalistický společenský smír a kapitalistický systém jako takový!!!

Útočme na vojensko-policejní stát každý den!!!

Ve válce se státem:

Práxedis G. Guerrero Autonomous Cells for Immediate Revolution; Mexico City; October 15, 2010

http://thisisourjob.wordpress.com/2010/10/16/mexico-city-ssp-bombing%C2%A0claimed/

Posted in A-info, Komuniké.

Tagged with , , .