Skip to content


Útok na bankomaty (Španělsko)

Celkem 4 bankovní automaty byly poničeny ve městě Pontevedra, Galicia, v noci z 13. na 14. listopadu. Akce byla provedena v kontextu s generální stávkou, a následující letáky byly zanechány na místě:

Procházíme skrze stíny vašich měst, mezi bankomaty, stavbami a parky, jež jste přeměnili na parkoviště a dusíme náš vztek, protože jsme sledováni.

Jsme ti, kdož nevidí cesty ven z tohoto světa vykořisťování, nezaměstnanosti a vzteku. Jsme ti, kteří nenalézají důvody v pokračování studia, protože víme, že vše je jen součástí procesu, který chce proměnit naše životy na pouhý pohon pro mechanizovanou a šílenou společnost.

Jsme děti, mládež, která je otrávěná z čekání a jsme ti, kteří chtějí zapálit roznětku, ať vidíme co se stane, abychom utekli z této kanibalistické jednotvárnosti, která nás oblokopuje.

Jsme to my, anonymní my, kdož dnes v noci zničili stroje dávkující kousky smrti. Udeříme znovu. Jsme ve stávce 365 dní v roce.

Za divokou a nekonečnou stávku; jsme ve válce.

http://en.contrainfo.espiv.net/2012/11/16/pontevedra-spain-responsibility-claim-for-direct-attack-on-atms-ahead-of-the-14n-general-strike/

Posted in A-info, Komuniké.

Tagged with , .