Skip to content


Projekt Fénix – část čtvrtá

FAI/IRF

PHOENIX PROJECT – Part 4

“Buďte hrdí na své akce, protože skrze neposlušnost a vzpouru se rodí záblesk lidské krásy! Vítejte anarchisté praxe! Vítejte bratři a sestry!”
Renzo Novatore

Někteří mysleli, že jsme vyvěsili bílou vlajku. Jiní, že jsme zapomněli na naše uvězněné bratry a sestry a potopili se do sociální bažiny jako dvounohá stáda. Šéfové, novináři, politici, společnost a legrační anarchističtí byrokraté mysleli, že se nás zbavili.

Pro tyto všechny je Project Phoenix ranou na solar. Protože nová anarchistická guerila je zde a rozbrečí všechny kdo se nás pokusí zastavit. Staré skupiny jsou probuzeny a nové vznikají, s příslibem nočních běsů pro autoritu a její nohsledy.

Soudruh G.Tsakalos byl držen ve vazbě 32 měsíců, přičemž limit je 18. Nestaráme se o zákony.

Nejde nám o vyčištění institucí, bojujeme za jejich zničení. Víme, že zákon je zbraň v rukou vládnoucích, stejně jako víme, že našich 10 uvězněných bratří a sester nebude osvobozeno legální cestou.

Věříme, že autorita je vší hodnotou v jádru občanské masy, která se válí ve špíně deprese, kde každý zapomíná své jméno a svou odpovědnost. Ale i v tomto husu někteří mají jména. Jeden z nich je Dimitris Horianopoulos. Během jeho služby u protiteroristické jednotky, byly uskutečněny zásahy proti R.O. CCF. On není víc než smetí. A to že odešel neznamená, že jsme na něho zapomněli. Stejně jako na zbytek jeho oddělení. Měli by vědět, že jsou na vrcholu na seznamu cílů FAI/IRF.

Přebíráme odpovědnost za poslání balíkové bomby těm sviním, která však byla žel objevena.

Věnujeme útok nezlomným a hrdým členům CCF, stejně jako všem uvězněným anarchistům praxe, kdekoliv jsou. Posíláme naši lásku a úctu všem anarcho-individualistům, nihilistům a obrazoborcům, kteří objevili fontánu života v útoku.

NESKLONÍME NAŠI HLAVU K NIKOMU!

NEFORMÁLNÍ FEDERACE ANARCHISTŮ
MEZINÁRODNÍ REVOLUČNÍ FRONTA
KOMANDO MAURICIA MORALESE

http://325.nostate.net/?p=8334

Posted in A-info, Komuniké.

Tagged with , , , , .