Skip to content


Komuniké Conspiracy of Cells of Fire k hladovce (Řecko)

ccf

HLADOVKA: CCF – POKUD NEZEMŘEME JEDEN PRO DRUHÉHO, JIŽ JSME MRTVÍ

3. března, “spravedlnost” rozhodla o předběžném zadržení matky dvou kamarádů (Christos Tsakalos a Gerasimos Tsakalos) a přítelkyně Gerasima, s obviněním kontaktu s teroristickou organizací a účasti v teroristické organizaci.

Za zjevně komickým obviněním se skrývá morbidní mstivost protiterorismu a soudní moci, kteří si přejí vydírat emočně oba dva kamarády a nás všechny. To není jen pomsta, je to pokus vyřadit nás. V podstatě požadují naši bezpodmínečnou kapitulaci, tiché příměří a rozloučení s důstojností, jinak vždy budou nějaké “pohostinné” cely pro naše příbuzné ve vězeních demokracie.

My jim laskavost neuděláme. Válka proti moci byla nesmazatelně vykována uvnitř nás a proudí jako krev v našich žílách. Neodevzdáme ani jeden milimetr nepřátelům svobody, soudcům a fízlům.

Čelíme nejhrubšímu citovému náporu. Naši milovaní, kteří s námi nemájí žádný politický vztah, ale pouze biologický a citový, byli uneseni a jsou drženi jako rukojmí justiční mafie. V tomto specifickém případu, kněžstvo spravedlnosti dokonce ruší komičnost svých vlastních úředních pravidel, neboť dle pravidel předběžného zadržení jejich “svatého” zákona je stanoveno, že “předběžné zadržení se použije jen v případech, kdy obžalovaný je podezřelý z útěku nebo spáchání podobných zločinů”.

Který z našich nepřátel si myslí, že naši příbuzní jsou “podezřelý z útěku” nebo “spáchání zločinů” – které oni ve skutečnosti nespáchali? Zřejmě nikdo…

Toto vyprávění každodenních událostí není část osobního příběhu nebo emočně nabitá podpora během prodělaných zkušeností CCF.

Naopak, to je součást celkové strategie represe, kterou koordinují veleknězi soudců, fízlů a novinářů.

První dveře již byly otevřeny…

V sobotu vešla ve známost policejní akce pod krycím jménem “Galatas” (“mlékař”), aby byl vysledován uprchlý člen (Pola Roupa) R.S. (Revolučního boje), zatímco informace z tisku mluví o možném výšetřování v domě otce člena R.S., Nikose Maziotise. Navíc, stejný den, policie a veřejní žalobci provedli razii na domovy anarchistů, po “anonymním telefonickém hovoru vztahujícímu se k existenci zbraní a výbušnin”.

Ačkoli závěry výšetřování byly zkoncentrovány do zkurvenýho oficiálního spisu se dvěma slovy, “nic nenalezeno”, ve skutečnosti jsme na začátku konání tvrdé ruky zákona.

Uvnitř tohoto proklatého prostoru, kde se míchá smutek a vztek, v tom stejném čase, s naší vlastní hladovkou za osvobození našich příbuzných, se uskutečňuje hladovka proti vězení typu C, teroristickému zákonu, zákonu 187, zákonu proti maskování, fašistické policejní manipulaci s odebíráním DNA, stejně jako osvobození Savvase Xirose. Tato hladovka byla organizovaná a oznámená již dávno a má naši plnou politickou podporu. My jsme se naléhavě rozhodli pro naši hladovku, jako dávivý reflex ze zajetí našich příbuzných.

Tyto dvě hladovky jsou, tak či onak, přímo spojeny, jak se navzájem doplňují. Výslovně, hladovka za osvobození našich příbuzných je fyzické a politické rozvětvení aplikace teroristického právního zákona, jehož likvidace je stanovený požadavek politické hladovky ostatních věznů.

V našem případu, předkládáme smysluplný osobní odkaz na naše příbuzné, protože hrozba stálého vylepšování teroristického zákona se změnila z obrazu budoucnosti na fašistickou aktuální realitu, která spoutává naše vlastní lidi.

To je důvod, proč není žádná střední cesta. Buď budou naši příbuzní osvobozeni, nebo tady budou první mrtvý hladovkou za posledních 40 let v Evropě, s levicovou vládou na pozadí.

Ještě jednou ujasňujeme, že nežádáme nic pro nás samotné. My jsme potvrdili plnou politickou zodpovědnost za celý náš plán úniku z vězení Koridallos, napsali jsme naši veřejnou sebekritiku za naše “selhání” a pokračujeme nelítostnou vůlí po svobodě a anarchii, která přijde pouze díky našim vlastním rukám, ne pasivnímu očekávání zákonů.

Co požadujeme, je osvobození našich příbuzných, unesených mocí.

Byla by to zásadová a emoční sebevražda, pokud bychom zkusili přelít naše politické vlastnosti k tomuto případu. Bez ohledu na to jak moc nenávidíme logiku obětování, bychom byli slepí, kdybysme nerozpoznali, že v tomto případě jsou naši příbuzní obětní beránci žalobců – trofeje za naše volby.

To je důvod, proč, když mluvíme o našich příbuzných, neuvolňujeme zcela naši slovní hrubost, jak nezamýšlíme hrát politické hry na zádech našich lidí. Navíc, jejich zákonná obrana nemá nic společného s CCF. My vždy budeme na jejich straně, způsobem, který je naší stranou, bez křížících se našich politických voleb.

Jediná jistá věc je, že udržujeme naši hrubost a nepodmíněnost našich vlastních voleb k rozhodnutí k hladovce až do smrti. Posunuli jsme se se smělostí těch, jež vsadili vše na triumph neporaženého a svobodného života.

Možná to je krev, co je potřeba, aby svoboda rostla. Pak to tak musí být…

My zemřeme způsobem, kterým jsme si vybrali žít; s důstojností, která nekapituluje dokonce proti smrti.

Protože, opravdová svoboda existuje jen v zápase za svobodu.

MY NIKDY ZAPOMENEME – MY NIKDY NEPROMINEME

HLADOVKA DO SMRTI ZA OSVOBOZENI NAŠICH PŘÍBUZNÝCH

SOLIDARITU A VÍTĚZSTVÍ PRO VŠECHNY BOJE HLADOVKÁŘŮ

1. Za zrušení A’ proti-teroristického zákona (článek 187),
2. Za zrušení B’ proti-teroristického zákona (článek 187A),
3. Zrušení zákona o maskování,
4. Zrušení vězení typu C’,
5. Propuštění Savvase Xirose z lékařských důvodů,
6. Zrušení možnosti násilného odebrání DNA (a obecně, policejní manipulaci s budováním viníků skrze DNA).

 

Konspirace ohnivých buněk – FAI/IRF, uvězněná buňka

 

https://interarma.info/2015/03/11/ellada-keimeno-spf-gia-apergia-peinas/?lang=en

Posted in A-info, Anarchist black cross, Komuniké.

Tagged with , , , .