Skip to content


CCF – Pozdrav solidárním akcím

ccf

Každá zpráva a akce solidarity je gesto spoluúčasti na trestném činu a síly pro boj, který vedeme. Boj, který přesahuje obraz politických vězňů a spouští obecnou dynamiku. Dynamiku anarchistů k tomu, aby sabotovali realitu právních rozhodnutí, vězení, soudců a fízlů. Dynamiku k tomu, aby se každý dotkl, svými vlastními východisky a svým způsobem, perspektivy podstatného a nebezpečného konfliktu s existujícím a s mocí. Dynamiku žít anarchii právě teď a právě tady.

První okupace (centrály SYRIZA, právní školy, Chania, Rethymno, Veroia, Thessaloniki), pochody, intervence před vězením, akce útoku, kontra-informování, to vše již narušilo pokojný spánek měst. Běžný chod produktů a lidí, jež se neúčastně pohybují v alejích metropolí, byl přerušen, ikdyž jen na chvíli, směrem k neplánovaným událostem.

Mocný squat nebo pochod ve skutečnosti propouští z okovů prostor a čas zotročené reality. Prostor, protože osvobozuje zemi, okupováním a obrácením tohoto symbolismu. Takže kanceláře vládních stran a právnické školy se proměnili do osvobozených prostorů kontra-informací a podvratného plánování. Čas, protože tak rozbíjí hodiny naplánovaných tras města. Čas – stráž, která se rozděluje na naplánované trasy v metropolích, doma – škola – káva – nákupy – reklamy, to vše tak rozvrací. Rozvrací směrem k okupovaným budovám, rozbitým dodávkám novinářů a momenty sporu jsou uvolněny pro každého, aby se zamyslel; nejen zda nežijeme v chudobě, ale také zda nežijeme způsobem, který nás samotné vylučuje.

To je důvod, proč kanibalská propaganda novinářů hrubě napadá tyto akce solidarity. Způsobuje honbu v kotli televizní demagogie a vypouští karikatury studentů – kariéristy právních školy (pravděpodobně budoucí soudce a advokáty), kteří prezentují squatery jako rváče.

Ale jestli život hladovkářů a hlavně celý boj za svobodu a důstojnost může být srovnáván s nějakými ztracenými dny výuky, pak tato společnost, spolu se svou civilizací a morálkou, potřebuje být poražena dvakrát, aby byl svět víc krásný a svobodný.

SÍLU & SPOLUÚČAST NA TRESTNÉM ČINU SOLIDÁRNÍM LIDEM

SÍLA & SOLIDARITU VŠEM HLADOVKÁŘŮM

DOKUD NEZVÍTĚZÍME

Konspirace ohnivých buněk – FAI/IR, členové uvězněné buňky

 

https://interarma.info/2015/03/14/spf-xairetismos-draseis-allhleggyhs/?lang=en

Posted in A-info, Anarchist black cross.

Tagged with , , .