Skip to content


Proti diktatuře technologie (Itálie, Janov)

burnedmulticable-300x200

Současná společnost jde bezpochyby nejlépe popsat jako technokratický systém, kde globální věda funguje nespoutaně a produkty, které vypustila na trh dominují a řídí život.

Nadnárodní firmy udržují svou nadvládu nad planetou skrze Státy a jejich mezinárodní instituce (UN, EU, MMF, ECB).

Hyper-technologická společnost je perfektní průvodní jev při setkání dvou zásadních primárních požadavků moci: zisku a společenské kontrole.

Díky moderním božstvům vědy a technologie, zisk nezná limitů s nekonečnými vojenskými smlouvami a trhu s neuvěřitelným množstvím zbytečných produktů.

Sociální kontrola nad životem se nyní stává stále více rozšířenou, díky vývoji od jednoduchých sledovacích kamer až po použití nanotechnologie.

Lidé, již zbaveni své autonomie a jejich vlastní svobodné vůle, jsou naočkováni do tohoto báječného světa vědy skrze částečný a fiktivní přístup k technologii.

S přízrakem zvýšení kvality života, jediným skutečným efektem je bezuzdná produkce, zakrňování lidské mysli a schopností, zrušení nefalšovaných emocí a nakonec života samého.

Mezitím to, co zbývá z přírody je zdevastováno, aby se budovaly mega-projekty k zajištění rychlejšího transportu zboží a rychlejšímu přístupu k informacím.

Mezitím pokračuje obecná lhostejnost, když televize přenáší obrázky lidí zmasakrovaných a hladovějících kvůli dobývání zdrojů ke zvýšení výroby spotřebního zboží.

Pro jednou jsme se rozhodli vyhnout se kontrole a ohrozit zisky technokratické společnosti.

Zapálili jsme kabely napájení pro zesilovač vlastněný společností Italsite Spa, která se specializuje na sektor telekomunikací v Itálii a Evropě.

PRO OKAMŽITÉ PROPUŠTĚNÍ MARCO CAMENISCHE

V SOLIDARITĚ S ANARCHISTICKÝMI VĚZNI V ITÁLII, CHILE, ŘECKU, ŠPANĚLSKU A MEXIKU

http://insurrectionnewsworldwide.blogspot.co.uk/2015/07/genoa-italy-sabotage-against-italsite.html

 

Posted in A-info, Komuniké.

Tagged with , , .