Skip to content


Útok na policejní stanici v Nottinghamu

28. března 2011

„Minulou noc, těsně po půlnoci, byl proveden útok sklenicemi naplněnými černou barvou na policejní stanici na Wollaton Road, v Nottinghamu. Tento vřelý polibek posíláme Jockovi Palfreemanovi a všem těm, kteří během víkendových demonstrací v londýnských ulicích představovali věčný boj proti nadvládě.

Vybrali jsme si tento cíl, abychom ukázali křehkost a slabost státu. Jestliže je tak snadné prolomit první linii jejich obrany, pak praskliny ve status quo budou růst, až začnou krvácet. Vnímáme fízly jako ochranku kapitalistů, chránící jejich majetek, posilující svrchovanost bílých a státní kontrolu. Touto akcí ukazujeme jejich neschopnost ochránit sami sebe.

S tím, jak se věci mění k horšímu, jak se rozdíl mezi kapitalisty a ostatními prohlubuje, bude fašismus, tkvící v každé policejní síle, jen a jen zřejmější. Až se to stane, bude pro nás důležité, že ve svých naštvaných chuligánských srdíčkách víme, že můžeme udeřit, kdykoliv se nám zachce.

Tím, co jsme udělali, jsme určitě nezměnili běh světa, ale navždy jsme změnili sílu a odhodlání v nás samotných, v naší přípravě na sociální válku.

Touto akcí nabízíme naše vřelá srdce Jockovi Palfreemanovi, uvězněnému Bulharským státem, protože se odmítl shrbit tváří v tvář rasismu a fašismu. A také čtrnácti chilským anarchistům, kteří právě drží hladovku, fyzicky zavřeným v průmyslovo-vězeňském komplexu ale stále volným ve svých srdcích a silným ve svém odporu. Nedopustíme, aby se na ně zapomnělo.

Konečně těm, kteří se bouřili proti státní kontrole v ulicích Londýna, všem těm černě oděným milovníkům a bojovníkům, kteří se snaží o své osvobození. Solidaritu s těmi, kdo byli v sobotu zadrženi.

Ne proto, že by byli neviní.

Ne proto, že by byli mírumilovní.

Ale proto, že jsou to naši soudruzi.“

Drobní vandalové

http://325.nostate.net/?p=2031

Posted in A-info, Komuniké.

Tagged with , , , .