Skip to content


FAI “Sacco & Vanzettův” kruh Propagandy Života & Činu a žhářský útok proti BAE Arms Development Centre (UK)

V souvisloti se summitem NATO v Newportu, buňka Federazione Anarchica Informale (FAI) udeřil na BAE Systems ve Filtonu, Bristol:

Provedli jsme náš útok proti zbrojní továrně BAE Systems ve Filtonu oblast Bristolu založením ohně v palivové nádrži před Advanced Technology Centre (Impact Facility – High Power Electro Magnetic Facility section) 29 srpna. Dnes to dáváme na vědomí v souvislosti pětidenního summitem NATO v Newportu. Británie se hemží armádními průmyslovými konstrukcemi po celý rok a každý člověk si může udělat svůj vlastní závěr.

BAE Systems jsou možná největší takzvaný obraný mezinárodní monopol a jsou největší britští průmyslový zaměstnavatelé. Některé z jejich větších projektů s britskými ozbrojenými silami jsou letadla NATO Eurofighter a atomové ponorky.

Od dělostřelectva a leteckých dronů se speciálními komunikačními systémy až po Israeli Air Force bojové bombardéry F16 a pouta pro zadržené osoby v Guantanamo Bay, můžete najít BAE Systems po celém světě za imperialistickým dobýváním a smrtí nebo zbídačováním milionů. Společnost má nyní odvětví v kriminální zpravodajské službě a vyšetřování, jež projednává záležitosti jako cyber hrozby proti bankovnictví a má kontrakty s Evropskou unií k tomu, aby vymyslela Strategic Crime a Immigration Information Management System: v podstatě mezinárodní policejní databázi. Směřují k profitování z řízení analytiky přechodného stádia z analýz fyzického umístění až po analýzy jedinců a jejich vzájemné působení na užitek prosazování zákona a zpravodajských agentur.

Továrna kde jsme udeřili, produkuje hardware včetně té pro námořní fregaty a bojová vozidla, zde jsou stovky zaměstnanců Advanced Technology Centre, navrhují zbraně pro globální trhy. Jen několik málo jejich specialit:

  • Odhalení abnormálního chování & video analýza
  • Bio-inspired technologie
  • Mikro & nanotechnologie a chytré materiály
  • Technologie pro skryté & bezpečné operace

BAE Systems jsou v popředí armádní robotiky stejně jako poslední inovace jako zahalující zařízení pro tanky a tělesné obrnění vytvořené z kapaliny proto, aby udělala moderní zabíjející stroj ještě víc hbitý a smrtelný. Podívejte se na jejich pancéřované pozemní vozidla, která jsou bez lidského kontroly (jako ty hlídající příhraniční prostory Israeli – Gaza a Israeli – Libanon) nebo malinké stroje nad zemí i pod vodou modelované podle hmyzu pro audiovizuální průzkum proto, aby viděl znamení naší budoucnosti, které nám připravují.

Tato firma dělá explicitní odkaz na věk nesouměrného válečnictví a přechod z používání jejich produktů na bojišti pro používání široce uvnitř společnosti: běžný fenomén v tomto sektoru. A další pro ilustraci, toto je vysoká výkoná BAE Systems výbava pro noční vídění, která nachází cestu na civilní sledovací kamerový trh k tomu, aby pokročil projekt vytváření otevřených vězení mimo centra měst a kdekoli to je potřebné k tomu chránit systém a jeho komodity.

Potřebujeme více psát, abychom demonstrovali jak technický rozvoj pod strukturou civilizace Moci nás vede k pusté automatizované krajině blízké totální nadvlády a potenciálního vyhlazení? Je za pět minut dvanáct a statečný nový svět se zesílenou poptávkou po podrobení bude cenou za naši lhostejnost.

Abychom po nich šli tam, kde si mysleli že jsou v bezpečí, rozhodli jsme se jim to vrátit v naturáliích způsobem, jaký si BAE Systems vybral pro obchodování. Skrz útok my jsme s těmi, kdo jsou uvězněni pro jejich vlastní cestu směrem k anarchii:

  • Gianluca Iacovacci a Adriano Antonacci
  • Marco Camenisch
  • Nicola Gai a Alfredo Cospito

Každý rok, který oni stráví uvnitř, se budou destrukce násobit. Ctíme také bojovníky dnů zašlých, kteří šli ozbrojeni proti nadvládě v jejich dobách.

FAI “Sacco & Vanzettův” kruh Propagandy Života & Činu

Srpen 23-30, týden solidarity ABC!

 

http://325.nostate.net/?p=11818

 

Posted in A-info, Komuniké.

Tagged with , , , , , .