Skip to content


Přijetí odpovědnosti za žhářský útok na diplomatická vozidla z 29. března 2016 (Athény)

V časných ranních hodinách v úterý 29. března, ve čtvrti Pagrati na ulici Nikosthenous jsme zapálili diplomatické auto s poznávací značkou DS 66-8. Vozidlo bylo zcela zničeno a tento fakt byl zamlčen policejními médii.

Tato akce je minimální reakce na rozsudek zvláštního soudu Koridallos pro naše kamarády, Nikose Maziotise, Adonise Staboulose a Giorgose Petrakakose. Zničující rozsudky na ně uvalené měly dvojitý účel, na jedné straně rozbít bojovnou morálku našich soudruhů a na straně druhé terorizovat části hnutí, které jednají nebo uvažují o akci mimo rámec buržoazní legality.

V aktuálním styčném bodě, kde části hnutí brání své struktury všemi prostředky proti “legálnímu” a “nelegálnímu” kapitálu, původní záměr režimu dopadá k hluchým uším. Pokračujeme a organizujeme se v odborech, solidárních strukturách, kolektivech, skupinách přímé akce pro obranu zájmů naší třídy.

Solidaritu pro revolucionářku Polu Roupu.

Svobodu politickým vězňům.

Boj za sociální revoluci všemi prostředky

Nezkrotní Marxisté

 

p.s. Co se týká věcné škody, která byla způsobena dvěma autům, která byla zaparkovaná před a za diplomatickým vozidlem, objasňujeme, že něco takového nebyl náš záměr.

http://actforfree.nostate.net/?p=23171

Posted in Info, Komuniké.

Tagged with , .